TEKNOKENT ve Teknoloji Transfer Ofisi ile bünyesinde bulunan firmaların ihtiyaç duyduğu projelerin hazırlanması, danışmanlık hizmetinin verilmesi ve sanayi-kamu işbirliği çerçevsinde gerçekleştirilecek faaliyetler için  CS Kalite ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile ortak çalışmaların yürütülmesi kararına varılmıştır.

Adnan Menderes Teknoloji Geliştime AŞ Genel Müdürü Doç Dr Cemal İYEM ve CS Kalite ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile birlikte ADÜ Teknokent AŞ de irtibat ofisi ile ilgili işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Şirketimiz ve ADU Teknokent AŞ arasında İzmir Folkart Towers iş merkezinde irtibat ofisinin kurulması konusunda mutabakata varılmıştır. Bu süreçte Teknolojik yenilik alanında AR-GE, tasarım,sistem entegrasyonu,dış ticaret,sertifikasyon gibi rekabeti güçlendirme faliyetleri kapsamında ulusal ve uluslararası fon programlarına yönelik proje geliştirme ve yürütme konularında ortak çalışmalar yapılması ile ilgili kararlar alınmıştır.

 

English EN Italian IT Turkish TR