Rekabet koşullarının zorlaştığı globalleşen sanayi ve ticaret ortamında müşteri beklentilerinin giderek artması, daha yüksek seviyede kalite hedeflerine ulaşmayı gerektirmektedir. Bu süreçte, müşterilerimizin; tedarik ettiği malzemelerde kalite problemi çıktığında, üretim sürecinde uygun olmayan ara mamuller tespit edildiğinde, depoladığı ve/veya sevk ettiği uygun olmayan ürünler ile karşılaşıldığında, CS Systems gerekli organizasyon ile en uygun çözümleri sunar.

Kalte Kontrol Operasyonları satınalma, malzeme giriş, üretim, satış sonrası gibi tedarik zincirinin herhangi bir aşamasında yapılabilir. Parçaların tamamı ayrı ayrı kontrol metoduna göre kontrol edilip, uygun ve uygun olmayan olarak belirlenip ayrılır. Reddedilen parçalar işaretlenir ve karantinaya alınır. Tüm kalite kontrol faaliyetlerimiz istenilen sıklıkta ve işin sonunda çeşitli formatlarla kaydedilir ve raporlanır.

Proje başlangıç aşamasında ilk saha çalışmasını CS Systems teknik yöneticileri fillen başlatır, böylece süreç mükemmelliyeti sağlanır. CS Systems ekiplerindeki tüm ekip liderleri ve ekip üyeleri yapacakları işler ile ilgili iç eğitimlerden geçirildikten sonra göreve başlar ve performansları CS Systems yönetimi tarafından sürekli izlenir.

English EN Italian IT Turkish TR