KURUMSAL

Kalite, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri için Global Gücünüz

CS Systems, üretim ve montaj operasyonlarında alt parçaların ve final ürünlerin kontrolü, seçilmesi, tamiri gibi KALİTE KONTROL ve MÜHENDİSLİK hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Gelişen süreç içerisinde müşterilerimizin memnuniyet ve ihtiyaçları doğrultusunda İŞGÜCÜ TEMİNİ ile DANIŞMANLIK  hizmetlerini de yelpazesine katmıştır.

Organizasyon Yapımız

CS Systems Almanya’da ve Türkiye’de CS Systems CS Kalite ve Mühendislik Hizmetleri Ltd.Şti. unvanıyla hizmet vermektedir.

Yurt dışı İnsan Kaynakları firmaları ile beyaz yaka ve mavi yaka personel istihdamı konusunda stratejik işbirliklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca uluslararası arenada çözüm ortaklarımızla Avrupa ve Amerika’da değişik lokasyonlardaki ihtiyaçlara yerinde çözüm sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize; deneyimli ekiplerimiz ile üretimlerinin kritik aşamalarında ve kalite kontrol alanlarında esnek, aktif, etkili ve spesifik çözümler sunmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin saygınlığının sürekli olabilmesi için uzmanlıklarımız ile profesyonel çözümler sunmaktır.

Kalite Politikamız

Müşteri İsteklerini Doğru Anlama

Yüksek Derecede Müşteri Memnuniyeti Üstün Ürün ve Hizmet Kalitesi Görevlerin Zmanında Tamamlanması Rekabetçi Fiyatlama Politikası Problemlerin On-Lİne Takibi

Sertifikalarımız

EnglishGermanTurkish