Kalite Kontrol

Kalite, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri için Global Gücünüz

Müşterinize %100 Hatasız Ürün Göndermek İstiyorsanız, Yurtiçi ve Yurtdışı Tedarikçinizden Kritik Hammadde Yarı Ürün Ekipmanlarını %100 Hatasız Olarak Almalısınız.

Üretim süreciniz ve ürününüz için kalitenizin tarafsız, uzman ve objektif bir gözle kontrol edilmesini tercih ediyorsanız, Üstelik bu ihtiyaçlarınız dönemsel veya belirsiz zamanlarda artıp azalıyorsa, Bu işler için ek işgücü ihtiyacı size ilave maliyet getiriyorsa,

İhtiyacınıza uygun personeli buluyor, bir ekip kurup yetiştiriyoruz. Sizin üretim alanınızda ya da göstereceğiniz uygun bir yerde veya tedarikçinizin alanında istenen operasyonu gerçekleştiriyor ve sonuçlarını size raporluyoruz.

Üstelik tüm yurtta ve çözüm ortaklarımız aracılığıyla uluslararası lokasyonlarda bu hizmeti verebilme yeteneğine sahibiz.

Sorting Seçme Ayıklama & Tamir & Revizyon

Parçaların müşteri spesifikasyonuna göre ve ISO prosedürerine göre kontrol edilmesidir. Görsel, ölçüsel ve mastar kontrolleri , tahribatlı veya tahribatsız muayeneler, vb. kontrollerden gerekli olanlar yapılır. Böylece kalite kontrol tarafsız bir göz tarafından yapılmış olur. Ekonomik, verimli ve etkili bir yöntemdir. Sonuç olarak, ürünlerin kalitesinde iyileşme gözlenir. CS Systems esnek, verimli ve etkili çözümleriyle müşterilerine optimum maliyetle maksimıum fayda sağlar.

Kalite Duvarı (CSL1, CSL2)

Controled Shipping Level olarak tanımlanan kalite kontrol işlemlerinin standartlaştırılmasıdır. CSL1 ürünün kalite kontrolüne ek bir kontroldür. CSL1 CS Systems tarafından üretimden hemen sonra %100 ürün kontrolü olarakgerçekleştirilir. CSL 2 ise CS Systems’ın farklı bir ekibi tarafından farklı bir alanda yapılan ikinci kontroldur. Ürünlerin sıfır hata ile müşteriye ulaşmasını, firma imajının gelişmesini ve üretici firmaya bağlılığın artmasını sağlar. Güvenilir ekibimizle kaliteyi şansa bırakmayız.

Giriş Kalite Kontrol

Tedarik edilen kritik malzmelerin speklerine uygun olduğunun CS Systems tarafından kontrol edilmesidir. İsteğe göre İstatistiksel Proses Kontrol veya %100 kontrol metodolojilerine göre uygulama yapılmaktadır. (Seçme Ayıklama – Sorting) Ürünlerin tedarikçi kaynaklı hatalardan bertaraf edilmesi sağlanır, üretim akışının sürekliliği sağlanır. Kısa süreli, dönemsel veya sürekli hizmeti 7/24 esasına göre sunmaktayız.

Final Ürün Kotrolü

Final ürünün kalite kontrolü tarafsız bir göz olarak CS Systems tarafından değerlendiririlir. Belirlenen metodlar kullanılarak objektif değerlendirme yapılır. Dönemsel değişen işyükünüzü dengelemenizi sağlar.

Proses İyileştirmesi

Müşterimizin veya müşterimizin tedarikçisinin prosesini müşterimiz ile birlikte inceleyip geliştirme hizmetimizdir. Prosesin tamamı veya talep edilen kısmı gözden geçirilir, hatasızlaştırma metotları uygulanır. Ürünü risk altına sokan önemli hataların önlenmesi, üretim maliyetlerinin düşürülmesi, çalışma alanı ergonomisinin ve firma imajının iyileştirmesi sağlanır.

Tedarikçi Seçimi

CS Systems’ın  deneyimli kadrosu ve geniş tedarikçi ağından faydalanarak yeni tedarikçi bulma, uygun tedarikçi seçimi, mevcut tedarikçilerin denetimi etkin olarak yapılır. Tarafsız bir şekilde hammadde ve yarı mamul maliyetlerinin kontrol altında tutulması ve kalitesinin güvence altına alınması sağlanır.

Üretim & Montaj

Mekanik montaj, parça montajı, ürün etiketleme ve ambalajlama hizmetleri için personel desteği sağlıyoruz. Bu şekilde işgücünün dengelenmesini sağlayıp, yasal mali zorunlulukların birikmesini önlüyoruz. Kısa süreli, dönemsel veya sürekli hizmeti 7/24 esasına göre sunmaktayız.

Yeniden Paketleme

Proseste meydana gelecek ani bir mühendislik veya ambalaj değişikliğinde ihtiyaç duyulacak işgücü desteğini hızlı bir şekilde sağlarız. Müşterimizin işgücü dengelemesini sağlayarak sürekli ya da dönemsel hizmet sağlamaktayız.

EnglishGermanTurkish